Nabídka práce na volné noze, katalog freelancerů | Komentáře k projektu «Webový projekt»
MoboJobo.cz - práce na volné noze, práce na ŽL, práce doma, externí práce, freelance, freelanceři 

Přihlásit se

Login:
Heslo:
Zapamatovat si mě Zapomněl jste heslo?


 

Nabídka práce na volné noze pro designéry, textaře, programátory, optimizátory, manažery, kodéry a další specialisty podnikající na volné noze.

Potřebujete nový web? Nebo chcete opravdu zajímavé logo? Hledáte zaměstnance? Přidejte inzerát a vyberte si nejlepší nabídku!
Přidejte inzerát nabídka práce práce na volné noze, práce na ŽL, práce doma, freelance, freelanceři, práce na dálku, free-lance, freelance
Pracujete na volné noze?
Zaregistrujte se ZDARMA a dejte o sobě vědět světu.
Zaregistrujte se nabídka práce na volné noze, práce na ŽL, práce doma, freelance, freelanceři, práce na dálku, free-lance, freelance

 
 Nabídka práce     Katalog freelancerů     Informace     Vyhledávání     O projektu

Baboun Baboun [Baboun]


Webový projekt

Rozpočet projektu nebyl uveden

Hledám programátora, který je schopný přebrat rozpracovaný projekt (cca 70% hotovo pro spuštění), PHP, java, Mysql atd. Hledám člověka se zkušenostmi, poctivého a flexibilního, který se stane mím úzkým spojencem pro oživení a rozvoj webu. Jedná se o webový portál pro obchodování a komunikaci registrovaných uživatelů. Současní vývojáři nejsou spolehlivý a po roce spolupráce jsem dost vyčerpán jejich přístupem!
 
 
 
Datum zveřejnění:
ICQ číslo: 216210498
Od zveřejnění uplynulo: 3106 dní 5 hodin 4 minuty
 
Prohlednout uchazeče o zpracování projektu  
Zpracovatel projektu: není zvolen  
   
Komentáře k projektu

K tomuto projektu nejsou žádné komentáře.

 

© 2008-2009 MoboJobo.cz
MoboJobo.cz - katalog nezávislých pracovníků, nabídka práce na volné noze, nabídka práce na dálku, nabídka prácena doma, brigády, práce na doma, freelance. Nabídka práce na volné noze pro designéry, textaře, programátory, optimizátory, manažery, kodéry a další specialisty podnikající na volné noze.
O projektu | Zpětná vazba Script error: local_425577.xml does not exist. Please create a blank file named local_425577.xml.