Nabídka práce na volné noze, katalog freelancerů | Komentáře k projektu «Telefonistka»
MoboJobo.cz - práce na volné noze, práce na ŽL, práce doma, externí práce, freelance, freelanceři 

Přihlásit se

Login:
Heslo:
Zapamatovat si mě Zapomněl jste heslo?


 

Nabídka práce na volné noze pro designéry, textaře, programátory, optimizátory, manažery, kodéry a další specialisty podnikající na volné noze.

Potřebujete nový web? Nebo chcete opravdu zajímavé logo? Hledáte zaměstnance? Přidejte inzerát a vyberte si nejlepší nabídku!
Přidejte inzerát nabídka práce práce na volné noze, práce na ŽL, práce doma, freelance, freelanceři, práce na dálku, free-lance, freelance
Pracujete na volné noze?
Zaregistrujte se ZDARMA a dejte o sobě vědět světu.
Zaregistrujte se nabídka práce na volné noze, práce na ŽL, práce doma, freelance, freelanceři, práce na dálku, free-lance, freelance

 
 Nabídka práce     Katalog freelancerů     Informace     Vyhledávání     O projektu

Klusak Zdenek [pevnina]


Telefonistka

Rozpočet: 10000 Kč
400 $ nebo 400 €

Do kolektivu firmy Pevnina CZ hledáme novou posilu na pozici telefonista/tka.

Marketingová agentura Pevnina CZ nabízí svým klientům spolupráci ve všech oblastech marketingové komunikace se specializací na online marketing. Jsme agentura, která dá hlavně na selský rozum a upřímné jednání s klienty.

Hledáme aktivní a usměvavou osobu s pozitivním přístupem k práci, která se nebojí komunikovat s cizími lidmi. Vaším hlavním úkolem bude telefonicky oslovovat firmy s nabídkou našich služeb a domlouvat schůzky našim obchodníkům.

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, s možností zkráceného úvazku a pružnou pracovní dobou, zaškolení a podporu kolegů. Práce je vhodná pro ženy po rodičovské dovolené.
Pracovat budete v příjemném kolektivu v našich kancelářích na ulici Čelakovského v Brně - Židenicích.
V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis na email anna.novotna@pevnina.cz nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 608 773 309.
 
 
 
Datum zveřejnění:
E-mail: anna.novotna@pevnina.cz
Telefonní číslo: 608773309
Od zveřejnění uplynulo: 1708 dní 1 hodina 50 minut
 
Prohlednout uchazeče o zpracování projektu  
Zpracovatel projektu: není zvolen  
   
Komentáře k projektu

K tomuto projektu nejsou žádné komentáře.

 

© 2008-2009 MoboJobo.cz
MoboJobo.cz - katalog nezávislých pracovníků, nabídka práce na volné noze, nabídka práce na dálku, nabídka prácena doma, brigády, práce na doma, freelance. Nabídka práce na volné noze pro designéry, textaře, programátory, optimizátory, manažery, kodéry a další specialisty podnikající na volné noze.
O projektu | Zpětná vazba Script error: local_425577.xml does not exist. Please create a blank file named local_425577.xml.